Видалення вм’ятин Київ

0
82

Ремонт вм’ятин необхідно робити, при отриманні автомобілем ушкоджень, якщо не порушено лакофарбове покриття. Якщо фарба пошкоджена до грунту або метала, Вам необхідна фарбування кузова. Видалення вм’ятин без фарбування в Києві необхідно робити відразу ж, після отримання пошкодження або найближчим часом. Метал авто має пам’ять і згодом ідеально відновити пошкодження набагато складніше, а в деяких випадках вже неможливо.

ІНСТРУМЕНТИ

При ремонті вм’ятин без фарбування використовується спеціальний інструмент для зовнішніх і внутрішніх робіт. Саме поєднання різних систем вирівнювання, дозволяє досягти ідеального результату. Клейова система включає: мініліфтер, клейовий пістолет, грибки, зворотний молоток і адаптер. Система витягають гачків: конусні і ножові гачки і ресори. В якості допоміжних інструментів використовують: керни, молотки, гладилки, клини, розширювальні подушки, упори, власники, фіксатори і т.д.

Вм’ятин без фарбування ЦІНА

Вартість послуги Удаление вмятин Киев залежить від розміру вм’ятини, складності її ремонту і витраченого часу. У будь-якому випадку ціна видалення вм’ятин буде у багато разів дешевше фарбування, і тим більше заміни пошкодженого елемента на новий. Якщо Вам назвали сильно занижену ціну, швидше за все результати ремонту не будуть відповідати очікуванням власника авто.

ТЕРМІН АКТИВНОГО КОРИСТУВАННЯ

Нема обмежень.

побоюються

При виборі станції для видалення вм’ятин в Києві слід остерігатися:
Дилетантів. Отримуючи консультацію, вже по телефону, можна зрозуміти ступінь професіоналізму студії. Уважно вивчайте сайт компанії і соціальні мережі, читайте відгуки, дивіться фото і відео Автостудія в інтернеті. Цієї інформації буде дуже мало у початківців Детейлер. Чистота приміщення і зовнішній вигляд співробітників повинні приємно радувати, а не викликати відразу.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here