Электроинструмент купить в интернет магазине

0
262

Ударні і ненаголошені дрилі Поставши перед необхідністю вибору дрилі, покупець замислюється про різницю між ними, і їх функціональні особливості. Не кожен має поняття, чим відрізняються ударні і ненаголошені дрилі. У цій статті ви знайдете вичерпну інформацію. • Призначення дрилі • Відмінності між ударної і безударной дрилем • Способи зарядки • Додаткові функції Призначення дрилі Це незамінний інструмент при будівельних і ремонтних роботах. Найголовніша його функція — в просверливании дірок і отворів в різних матеріалах і поверхнях. Можна використовувати для вкручування / викручування шурупів і гвинтів, а також для розмішування будівельних матеріалів: клей, шпаклівка, фарба, грунтувальна суміш. Залежно від різновиду насадок дриль може виконувати багато інших робіт. Відмінності між ударної і безударной дрилем Для великих об’єктів і тривалих робіт, краще купити ударну дриль. Вона забезпечить якісну роботу тривалий час. Для невеликих і нетривалих робіт підійде звичайний прилад.

Існують такі різновиди дрилі: • Ударні або універсальні; • Ненаголошені або звичайні; Ударний дриль має два робочих режиму — свердління (обертальний), і удар (зворотно — поступальний). Включаючи ударний режим можна працювати з більш міцними матеріалами, такими як: бетон, камінь, будівельну цеглу, залізобетон, ефективно просвердлюючи в ньому виїмки і отвори великого діаметру. З її допомогою можна видовбувати канали під кабель і створювати отвори під розетки. Якщо в ударному режимі немає необхідності, він просто відключається і включається режим свердління. Потрібно враховувати, що додаткові функції ударного дриля додають їй більшої ваги. Безударний дриль электроинструмент купить в интернет магазине lainer.com.ua виконує тільки функцію свердління.

Підійде для легких матеріалів: фанера, дерево, гіпсокартон, пластик. Варто враховувати, що звичайний електроприлад не розрахований на великі навантаження, так як є ризик перегріву, але на відміну від універсальної, ця дрель працює більш точно. Способи зарядки По способам харчування дрилі поділяють на дві групи: Дрилі електричні — розраховані на зарядку від мережі, зазвичай мають більшу потужність і тривалість використання. Такий інструмент краще вибирати з регулятором напруги. Зручні для домашнього використання; Дрилі акумуляторні — пристрої, які потребують підзарядки через певний відрізок часу. Чи не прив’язані до мережі. Багатофункціональність приладу поєднується із зручністю в зверненні.

Підійдуть як любителям, так і професіоналам своєї справи; Додаткові функції Купивши до ударної дрилі додаткові насадки можна значно розширити її функціональні властивості. Наприклад, замінивши звичайну насадку на шліфувальний круг, можна позбавити поверхню від зачіпок, шорсткостей і нерівностей. Отримавши в результаті красиве гладке полотно. Звичайно, швидкість і сила роботи буде не така як у окремої шліфувальної машини, але для домашніх умов робота буде якісною. Насадка — міксер дозволить швидко розмішати і приготувати необхідний в ремонті розчин. Якщо потрібно очистити якийсь матеріал від іржі під фарбування, з цим прекрасно впорається насадка «дротяна щітка». Купити дриль можна і вузькою спеціальністю (дриль-шуруповерт, дриль-міксер). Технічні характеристики спеціалізованого інструменту значно вище, адже йде упор на одну функцію. Тому вони стануть в нагоді для масштабних професійних робіт. Ударну або безударную дрилі купити можна вигідно, в тому випадку якщо ви вибрали якісний інструмент, який буде застосовуватися відповідно до призначення. В цьому випадку електроінструмент окупить себе подвійно.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here