Дитячі велосипеди

0
141

Навчитися кататися на дитячому велосипеді нескладно, головне, підібрати модель за віком. Малюкам підходять триколісні з батьківською ручкою, дітям 3-6 років двоколісний 14-16 дюймів з додатковими коліщатками. Дитині 7-10 років -з діаметром коліс 20 дюймів, підлітку підходять двоколісні для дорослих.

Хороший дитячий велосипед для малюків обладнаний підставками для ніг, зручним м’яким сидінням, надувними колесами. Він замінює дитині прогулянкову коляску. Ви можете детский велосипед купить на сайті https://velotrade.com.ua.

Малюк підріс — пора вчитися їздити на двоколісному велосипеді. Багато моделей обладнані страхувальними коліщатками: з ними малюк вчиться тримати рівновагу. Розмір коліс підбирають в залежності від росту дитини. Одна з умов — низька рама. Такі повинні бути з заднім ножним гальмом, регулюванням висоти керма і сідла, з захистом ланцюга.

Дитячі велосипеди з міцними сталевими рамами. Безпечну їзду на них забезпечують ручні гальма. Такий транспорт обладнають перемиканням передач.

У нашому інтернет-магазині широкий асортимент дитячих велосипедів для будь-якого віку. Поділ каталогу допоможе підібрати модель двох- або триколісного за доступною ціною.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here