Будівництво ЖК «Лісовий квартал»

0
264

За відгуками експертної комісії, більшість тих, хто голосував громадян України віддали зробили вибір на користь РК «Лісовий квартал», який будується в місті Бровари. «Лісовий квартал» виборов перемогу в номінації житловий комплекс комфорт-класу Київської області в 2017 році.

Варто відзначити, що ЖК «Лесной квартал» вновь в победителях другий рік поспіль отримує перемогу в номінаціях міжнародного фестивалю «Вибір Року» в номінації ЖК Київської області.

Будівництво ЖК «Лісовий квартал» в Броварах почалося в далекому 2013 році і за ці роки проект отримав безліч професійних нагород і позитивних відгуків інвесторів. Висока якість житлового комплексу підтверджено і багатьма незалежними експертами.

Перемогу в різних конкурсах і прихильність сотень інвесторів вдалося залучити завдяки будівництву високої якості і впровадження прогресивних технологій в будівництво. За відгуками експертів, забудовник «Лісового кварталу» орієнтується на створення ЖК якісно нового рівня і йде в ногу з європейськими тенденціями в будівництві.

Інвестори відзначають, що ЖК «Лісовий квартал» завоював купівельні серця вже досить давно. У той час, як інший житловий комплекс в Броварах «Крона Парк» тільки набирає обертів.

За відгуками, будівництво ЖК «Крона Парк» стартувало в першому кварталі 2017 року. В той момент, очевидно, забудовник вирішив доповнити архітектуру місцевого мікрорайону якоюсь родзинкою. Перебуваючи на ранньому етапі будівництва, ЖК вже зараз завоював серця багатьох інвесторів і став одним з найбільш очікуваних і гучних проектів в сфері житлової нерухомості Київської області.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here