Аппликатор Ляпко

0
310

Ще на Стародавньому Сході голковколювання було визнано як потужний засіб для лікування захворювань різної локалізації і ступеня складності. Акупунктурні вплив на рефлекторні зони не тільки стимулює всі метаболічні реакції в організмі, але і знімає напругу, больові синдроми, спазми і м’язові затиски. Ефективність акупунктури безпосередньо залежить від матеріалу, з якого виготовлені голки, а значить, вироби для такої терапії повинні бути безпечними, екологічно чистими і бажано, економічно вигідними.

аппликатор ляпко купить — це пристосування, виготовлені з високоякісної медичної гуми і біогенних металів, а саме — срібло, мідь, нікель, залізо, золото і цинк.

Вироби Ляпко виконують одну і ту ж функцію, тобто стимулюють нервові закінчення, в результаті чого імунні сили організму активізуються, що підвищує його стійкість до інфекцій і стресів. Однак, для кожного цільового ділянки тіла існує відповідний аплікатор, відповідний за формою і розміром. Так, існують стрічки і килимки, пояса і устілки Ляпко для пасивного масажу. Такі вироби прикладаються до попереку, області шиї, спині, ступень, живота або особі.

Для активного масажу застосовують валики або м’ячики Ляпко, які надають так званий ефект багатомільйонного голчастого душа. Це активна стимуляція рефлекторних зон всього сегмента, за яким було проведено аплікатор, при цьому такий вплив доповнено ще й гальвано-механічним ефектом від голок. Такий голчастий душ здатний спровокувати моментальні імпульси по рефлекторних дуг і швидко привести організм в тонус. Голчасті масажери Ляпко рекомендуються масажистами, неврологами і фізіотерапевтами.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here