Демар Украина

0
471

Найвідоміша зимова дитяче взуття, це польські дутики Демар Demar, Десткие взуття дутики Демар Demar представлена ​​як найтепліша, найнатуральніша, найдешевша зимова дитяче взуття. Чобітки Демар підходять абсолютно всім! Від 0 до 10-11 років. модельний ряд дутиков Demar неймовірно широкий. Демар — символ теплоти, практичності і економії. Зроблені виключно з екологічно чистих матеріалів чобітки дутики Демар завоювали седце багатьох мам. Дитяче взуття демар украина Demar це незаперечний лідер в дитячій зіней взуття.

Для тих, хто знайомий з цією маркою питання, купити зимові Демар (demar) чи ні, вирішене однозначно. А для тих, хто буде вперше купувати Демар ми розповімо про ці чобітках. Відразу хочу розвіяти всі міфи і пересуди навколо марки зимових дитячих чобітків Демар (demar). Це НЕ термо чобітки. Про термосапогі читайте тут. Це звичайнісінькі і найпростіші дитячі зимові чоботи на овчині на тканини. Або набивна овчина.

У чому секрет популярності зимових demar? А секрету ніякого немає. Чобітки настільки прості у виробництві і матеріалах, що саме це їм і забезпечує популярність серед батьків і дітей. А саме: зроблені чобітки Демар всередині повністю з натуральної овечої вовни, навіть устілка зроблена з вовни зверху (до ніжки) і на повстяній основі. Про решту чобітка, це набивна овчина на тканини вже було сказано вище. Хочу зазначити, що набивна овчина має тепліші властивості взимку ніж так звана цигейка.

Для тих, кому цікаво приведу відміну цигейки і овчини. Матеріал, начебто однаковий, зроблений з натуральної овечки. Але цигейка це хутро (шерсть) який залишається на шкірі вбитої тварини. Цей матеріал обробляють спеціальним чином і після цього шиють взуття. Після обробки хутро стає трохи коротше, тому що його зістригають, щоб він був рівномірний по всій площині і не такий ворсистий, як стрижена вовна через це він гладенький і рівний, але не більше теплий, ніж набивна овчина. Навпаки, набивна овчина, як показує практика, виявляється тепліше, ніж цигейка. Але в будь-якому випадку, тут повинен бути Індивідуальні підхід до вибору дитячого взуття.

Набивна овчина: шерсть зістригають з живого волохатого тварини, з овечки. Цю шерсть, теж обробляють, але не так як цигейку. Після чого шерсть зберігає більше натуральних своїх властивостей. Вона залишається більш довга, більш кручена і більш ворсиста, ніж цигейка. Тому вона краще зберігає тепло ніжок дітей і дорослих.

Її набивають на тканину. Як би вбивають ворсинки між волокнами тканини. Ось і виходить основа для виробництва взуття. Ціна у такому взутті, природно, нижче, ніж з цигейки, адже тварина не вбивають, а просто стрижуть і одна овечка може давати ще багато-багато вовни.

Але знову ж таки, підхід повинен бути індивідуальний до вибору. У кожному разі свій вибір батьків. Адже відповідальність за взуття свою дитину несете ви — батьки, а не виробник і не продавець. Не забувайте про це і вибирайте правильну взуття!

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here