Затока

0
403

У складних економічних реаліях сьогоднішнього дня, більшості жителів пострадянського простору, доводиться економити буквально на всьому. Але, прекрасно розуміючи, що літо — це ідеальний час для оздоровлення дітей, кожна середньостатистична сім’я намагається «викроїти» гроші на те, щоб відправитися з дітьми на курорт, Отель Афродита. Отдых в затоке — Одесская обл. Семейный отель на берегу моря тому недорогий відпочинок на морі, як послуга туристичного ринку, стає більш, ніж затребуваним.

Саме тому, сьогодні економ-відпочинок пропонують всі туристичні оператори, крім того, відпочиваючі мають можливість планувати своє перебування на недорогих курортах самостійно, благо інфраструктура «бюджетного» відпочинку представлена ​​широким поряд готелей, приватних пансіонатів і баз відпочинку, санаторіїв і кемпінгів, де можна бронювати місця самостійно.
Тепер поговоримо про те, де відпочинок з дітьми на море буде максимально цікавим, захоплюючим і, разом з тим, економічно вигідним настільки, щоб «вписатися» навіть в рамки запланованого скромного бюджету. Експерти впевнені, що найбільш відповідає цим параметрам недорогий відпочинок в Затоці, одному з найпопулярніших курортів України.

Так що є Затока? Курортну зону, розташовану на Будакській косі, яка розділяє води Чорного моря та Дністровського лиману. Розтягнулася на кілометри, коса покрита золотистим ніжним піском, створюючи прекрасний пляж, а море, утворюючи природні бухти, прогрівається до температури топленого молока. На такому мілководді можуть спокійно купатися навіть найменші мандрівники, а цілюще повітря, насичене йодом і іншими корисними речовинами, в цей же час непомітно зміцнює їх імунітет.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here