Отель Grand More. Отдых в затоке — Одесская область отдых затока 2017

0
342

При в’їзді в Затоку з боку Одеси починається дачний сектор, де можна зняти будиночки або кімнати в тихому затишному містечку. А ось станція «Сонячна» і Центральний район біля станції «Бугаз» вважаються традиційно більш гучними і молодіжними: тут сконцентровані дискотеки, бари та інші цілодобові розваги. Отель Grand More. Отдых в затоке — Одесская область отдых затока 2017.

Готель Десять зірок відмінно підходить для відпочинку з детьміЦентральная, сама жвава туристична частина селища знаходиться за красивим Наддністрянська мостом. Перша лінія тут щільно забудована, а з пляжів і кафе доноситься гуркіт музики, зате вже на другий-третій лінії можна знайти відмінний пансіонат за невеликі гроші. Тут багато нових готелів, власники яких не тільки знають толк в оформленні кімнат і двору, а й намагаються допомогти клієнту, пропонуючи додаткові розваги та розваги. Наприклад, в затишній і толково облаштованій готелі «Десять зірок» можна взяти напрокат вудки, замовити катер для риболовлі, отримати в своє повне розпорядження шезлонги, надувні круги, мангал. Відмінний просторий номер з кондиціонером і душем, телевізором і великим ліжком стоїть тут всього 200 грн.

Багато власників затокскіх готелів — люди з особливим чуттям і вигадкою. Чого вартий побудована в арабському стилі чарівна «Касабланка» або дерев’яна, без цвяхів вибудувана готель «Лагуна», в якій навіть душові кімнати зроблені з добротного дерева, обробленого корабельним лаком.

Втім, легко в Затоці натрапити і на горезвісну курортну «Потьомкінські село»: фасад будинку може бути просто чудовий, а ось в номерах гостя зустрінуть засмальцьовані шпалери, вогкість і скрипучі залізні ліжка за зовсім неадекватну ціну. Місцеві жителі самі потроху нарікають, що Затока перетворилася на справжній Шанхай: все забудови проводилися і проводяться хаотично, і поруч з прекрасним палацом в арабському стилі тут туляться тимчасові халупки по 20-50 грн. за ліжко-місце.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here