Купити причіп

0
416

Причіп може істотно розширити сферу застосування мотоблока: з ним мотоблок отримає другу вісь, два колеса і зможе служити не тільки трактором, а й вантажним агрегатом. З його придбанням вам більше не потрібно буде вручну переносити добрива, зібраний урожай або будівельні матеріали.
Вони мають стандартні кріплення, а тому не обов’язково купувати все обладнання однієї марки. На їх виробництві спеціалізується безліч фірм, і ви завжди зможете підібрати саме той агрегат, який найкращим чином підійде за ціною, міцності і додаткових функцій. купить прицеп можна на нашому сайті santeho.com.ua.

КУПИТИ МОТОБЛОЧНИЙ ПРИЦЕП
Отже, який агрегат вибрати? В першу чергу це залежить від потужності самого мотоблока: чим вона вища — тим більшою вантажопідйомності може бути причіп. Так, для легких мотоблоків (менше 4 кінських сил) вантажопідйомність причепа не повинна перевищувати величину 300 кг; для мотоблоків середньої потужності (від 4 до 8 кінських сил) підійде причіп з вантажопідйомністю до 500 кг; ну а більш потужні моделі можуть перевозити вантажі до 1 тонни. Зрозуміло, ціна причепа для мотоблока, купити який можна в нашому магазині, зростає з вантажопідйомністю. При цьому, врахуйте, якщо причіп малий, то доведеться перевозити його кілька разів, витрачаючи час і бензин.

Важливим є вибір матеріалу кузова. Це може бути кольорова оцинковка, пластик або звичайне залізо. Найбільш якісним буде оцинкований лист, але і вартість його теж буде максимальна. А тому, вам доведеться робити вибір між довговічним або ж більш дешевим варіантом.

Ще один момент, на який потрібно звернути увагу: спроектований чи баланс конструкції причепа з розрахунком на ручне перекидання або ж звільнити його «причепом» способом можна тільки за допомогою гідравлічного циліндра (це теж вплине на вартість). Можливо, має сенс придбати агрегат з відкриваються знімними бортами, це суттєво полегшить його подальшу експлуатацію, особливо під час перевезення такого вантажу, як, наприклад, сіно.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here