Барбершоп Київ

0
296

У позаминулому столітті в Європі були надзвичайно популярні чоловічі перукарні, відвідували які в основному представники аристократії. Професія цирульника була у великій пошані.

Сьогодні цирульні повернулися до Києва в формі барбершопов, а цирульників стали називати Барбер. Сучасна чоловіча перукарня в Києві — це місце, де чоловікові приведуть в порядок волосся, вуса і чоловічі бороди. Крім того, Барбер — чудовий співрозмовник, ввічливий і уважний. З цирюльником, як і в колишні часи, можна обговорити найцікавіші політичні або спортивні події.

Поява барбершопов прямо пов’язане з модою на бороди, що захлеснула молодь. Володарів доглянутих густою бородою називають ламберсексуаламі, що в перекладі з англійської означає «сексуальний лісник». Ці хлопці, дійсно, схожі на лісників, але при цьому вони доглянуті, стильно і дорого одягнені, їх бороди покриті спеціальними складами і відсвяткувати елітним парфумом.

Саме ламберсексуали є цільовою аудиторією барбершопов, але приходити сюди можуть і Безбородний чоловіки, охочі мати по-справжньому стильну зачіску.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here