Як виглядає Карта Мрії

0
205

Як відомо, у терміна Карта Мрії існує кілька синонімів: Карта Скарбів, Бажань, Фен Шуй, Щастя, … Особисто нам більше подобається варіанти Карта Мрії і Карта Скарбів. В матеріалах сайту слова Карта Мрії, Карта, Карта Мрії (Скарбів) означають одне і те ж.

Карта Мрії — це дуже ефективна техніка, яка об’єднує в собі не тільки методи систем здійснення мрій, але і можливості різних енергетичних і інформаційних систем. В результаті вона використовує Енергії і можливості навколишнього Світу. Погодьтеся, що це просто здорово! ви зможете створити карту мрії своїми руками або ж онлайн! Деякі люди люблять розміщувати карту мрії на робочий стіл, але це не завжди правильно. Детальніше зможете дізнатися на нашому сайті. На нашому сайті http://www.karta-sokrovish.by/ ви можете замовити карту мрії.

Візуально Карта найчастіше виглядає як квадрат, розділений на 9 однакових за розміром секторів строго певного кольору. Рідше зустрічаються варіанти виконання у вигляді восьмикутника або прямокутника. Далі ми завжди будемо розглядати саме квадратний варіант.

Ці дев’ять різнокольорових квадратів є скелет Карти. Дев’ять квадратів — це принципова особливість даної техніки і саме вони роблять її легко впізнаваною. Якщо ви бачите 9 різнокольорових квадратів певних кольорів, то це саме Карта Мрії (Скарбів). Якщо бачите неподілений на квадрати аркуш паперу навіть з багатьма зображеннями бажань по самим різним сферам життя, то це Колаж Мрії, а не Карта.

Звідки взялися ці 9 квадратів, та ще чомусь певних кольорів? В основі цього поділу лежить техніка Ба Гуа «Восьми життєвих прагнень». Можливо, і ви знаєте, що існують Сектора, що відповідають за певні сфери нашого життя, південь — це Сектор слави, північ — кар’єри, схід — здоров’я і т.д. Відразу нагадаємо, що в Фен Шуй північ і південь міняються місцями, тобто південь знаходиться вгорі.

Кольори квадратів наступні:

південь (центральний верхній квадрат) — червоний,
північ (центральний нижній) — синій,
захід (правий) — білий
схід (лівий) — зелений
південний схід (лівий верхній) — світло зелений або салатовий,
південний захід (правий верхній) коричневий,
північний захід (правий нижній) — сірий,
північний схід (лівий нижній) — світло-коричневий,
центральний — жовтий.

Після того, як квадрати розфарбовані в потрібні кольори, вони стають не просто квадратами, а повноцінними частинами чарівного інструменту, тому з цього моменту ми шанобливо називаємо їх Секторами, з великої літери!

Головна відмінність Секторів один від одного зовсім не в кольорі. А в тому, що кожен з них впливає на ту чи іншу сферу життя творця Карти. Тому в Сектора розміщують зображення того, що бажає людина, причому обов’язково разом зі своїм фото. Іншими словами, в кожному секторі розміщуються декілька (можна і один, звичайно) колажів мрії, що відповідають цьому Сектору.

Перерахуємо всі Сектора:

Південно-східний (лівий верхній) Сектор — один з найважливіших, адже він відповідає за багатство! Тут розміщують все те, що хочеться придбати і все те, що пов’язано з фінансами.
Південний (верхній) Сектор — це Сектор слави. Цей Сектор допомагає домогтися успіху і визнання в суспільстві.
Південно-західний (правий верхній) Сектор- зона любові, шлюбу, відносин.
Західний (правий) Сектор — це Сектор дітей і творчості. Все що пов’язано з цими аспектами, розміщують тут.

Обережно, неправильне розміщення зображень в цьому секторі може призводити до небажаної вагітності. Детальніше про це та багато іншого в статті про те, як зробити Карту.

Північний Захід (правий нижній Сектор) символізує подорожі. Крім цього, це ще й Сектор помічників і наставників, тому сюди поміщають зображення людей, в чиєму допомоги людина потребує. Можна розташувати тут і зображення своїх небесних помічників, наприклад ангелів.
Північний (нижній) Сектор — це все, що пов’язано з кар’єрою.
Північно-східний (правий нижній) Сектор відповідає за мудрість і знання.
Східний (лівий) Сектор — Сектор сім’ї та здоров’я.
Центральний Сектор — головні мрії, цілі, бажання. Які розміщувати — Ви самі повинні вирішити. Якщо буде важко вибрати одну мрію, то розміщуйте кілька.

З приводу Центрального Сектора у різних авторів є різночитання. Часто зустрічається і інший варіант його використання як Сектора Здоров’я. Який же варіант правильний? Розібратися в цьому нам було зовсім непросто, тому що обидва варіанти мають сильні аргументи «за і проти». Зрештою, довелося просити про допомогу у наших Інформаційних Джерел з Тонкого Світу. Рада ми отримали. Наші Джерела однозначно вважають більш сприятливим і ефективним варіант «Центральний Сектор — головні мрії, цілі, бажання».

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here