Станції біологічного очищення

0
449

Стічний насос для біологічного очищення води

станции биологической очистки стічних вод — це сучасний високотехнологічний септик, який призначений для утилізації стічної води в умовах відсутності системи центральної каналізації. Стічна установка виконує очистку, коли забруднення і вода, в умовах відсутності системи центральної каналізації. Цей агрегат простий в експлуатації і не складно здійснювати монтаж, але, при цьому, виправдовує витрати.

Принцип роботи станції біологічного очищення полягає в тому, що за допомогою окислення активним мулом, відбувається біохімічне руйнування спеціальними бактеріями органічних сполук. В інтернет-магазині Софіївка широкий асортимент біологічних станцій, ви можете знайти апарати як для невеликої сім’ї, так і для цілого селища.

Вибравши кілька варіантів ви можете скористатися послугою «Онлайн консультації» і уточнити характеристики будь-якої установки. Купуючи товар в Україні на нашому сайті, ви отримаєте такі переваги: Якість від кращих виробників Високий ступінь очищення стічних вод Відсутність запахів Можливість використання без поля фільтрації Низький рівень енергоспоживання Пристрій залишається в робочому стані навіть при відключенні електрики

Функцію автоматичного контролю рівня активного мулу Після очищення, вода може бути вдруге використана, наприклад, для поливу дачних ділянок, а відпрацьований мул можна застосувати як добриво для ґрунту. Наші фахівці допоможуть вам купити станцію біологічної очистки, яка буде відповідати конкретно вашим запитам. Ціна найбільш вигідна, та як ми працюємо тільки з оригінальними виробниками.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here