Лікувальний масаж спини і шиї

0
343

Протипоказань до точкового масажу практично немає. Точковий масаж це одне з основних напрямків традиційної китайської медицини. Метод точкового масажу кілька схожий з акупунктурою. Подібність методів полягає в тому, що вплив здійснюється на ті ж біологічно активні точки, тільки шляхом натискання.

Робиться китайський точковий масаж пальцями, лікар натискає на біологічно активні точки або нігтем, або подушечкою пальця. Точковий масаж відмінно знімає біль в різних частинах тіла, покращує кровообіг в області біологічно активної точки і в оброблюваної частини тіла. Така процедура покращує метаболізм, постачання органів киснем. Точковий масаж сприяє зняттю напруги мускулатури, очищає клітини від шлаків. Після сеансу точкового масажу Ви будете відчувати себе бадьорим і повним сил. Якщо вас цікавить массаж шейно-воротниковой зоны и головы тоді перегляньте сайт http://www.doctor-huaxia.ru.

Лікувальний масаж спини в клініці Доктор «Хуася» включає сукупність механічних впливів, вироблених руками і пальцями масажиста на м’язи, шкіру, хребет і суглоби.
Лікувальний масаж спини включає масаж від потилиці до куприка, тобто масаж комірцевої зони, грудного відділу і попереково — кресцовом області. Він показаний здоровим людям для профілактики, особливо корисна ця процедура офісним працівникам, водіям, а також тим, чия діяльність пов’язана з фізичними навантаженнями, в тому числі і молодим мамам. У китайській медицині масаж також проводиться в якості лікувальної процедури при викривленні, больовому синдромі в попереку, шиї, плечолопаткового періартріта і т.д.
М’язи спини — поверхневі і глибокі, в глибоких накопичуються найбільш сильні напруги. Курс лікувального масажу спини допоможе зняти напруження в спині і шиї і позбавити від стресу і втоми.
Крім того, що впливають безпосередньо на м’язи спини, вплив ведеться так само і на рефлексогенні зони, пов’язані з внутрішніми органами — нирками, легенями, печінкою, серцем і т.д.
Ми рекомендуємо проходити курс масажу регулярно і періодично, в цьому випадку у Вас не буде виникати гострих больових станів і хронічних болів в попереку і шиї.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here