Ортопедичний матрац

0
421

Чи потрібно купувати ортопедичний матрац або обійтися звичайним?

Постійний недосип — проблема для багатьох. Головне, був би час, щоб виспатися. Робота і домашні справи не дають часу на здоровий сон. Для одних не вистачає часу на сон, а інші, навпаки, не можуть заснути.

Багато працівників розумової праці схильні до такої напасті, як безсоння. Коли людина не втомлюється фізично, а психологічно, тоді потрібен хороший сон. Для цього і існує ортопедичний матрац. Якщо ви хочете добре заснути і бачити солодкі сни, то напевно він вам стане в нагоді.

Навіщо потрібен матрац, а тим більше ортопедичний. Начебто дивне запитання. Ніхто не любить спати на жорсткій підлозі (хоча це корисно). Звичайно, краще заснути в м’якій зручній перині. Але краще?

М’яка перина або жорсткий матрац?

Ортопедичний матрац, безумовно, створений на основі багаторічного досвіду. Не тільки для зручного сну, але і в лікувальних цілях. Це продумана система, за допомогою якої тіло не відчуває незручностей під час сну. Одного разу купивши беспружинные матрасы харьков на цьому сайті, Ви будете відчувати комфорт від рівномірної твердості. І не будете провалюватися при лежанні.

Давайте подивимося, чим хороша звичайна перина і чим від неї відрізняється ортопедичний матрац. Перина м’яка, тому що всередині неї пух. Натуральний матеріал — це добре. І лікарі-ортопеди іноді радять спати на перині. Один і важливих аргументів — це тепло. Щодо м’якості тут вже спірне питання, а то як довго її можна використовувати і чи не отримаємо ми алергію невідомо.

Окремо влаштовані пружини підлаштовуються під тіло, і немає тиску на окремі ділянки. Блок з незалежних пружин дозволяє ваги тіла розподіляється рівномірно. Це і створює ортопедичний ефект. При його використанні тіло може максимально розслабитися.

Фахівцями доведено, що ортопедичний матрац:

Покращує нічний відпочинок.
Відновлює сили.
Бореться з викривленням хребта.
Покращує поставу.
Позитивно діє на працездатність і життєдіяльність.
Який розмір матраца краще

По-перше, розмір матраца повинен відповідати розмірам ліжка. По-друге, матрац повинен бути довшим сплячого приблизно на 15 см.

В основному матраци продаються стандартного розміру. Але при бажанні можна замовити матрац будь-якого розміру. Наприклад, для комфортного розміщення двох чоловік матрац повинен бути 140 на 190-200 см. А, взагалі, чим більше буде матрац, тим краще!

правильно доглядайте

Після покупки матраца, перші три місяці, не забувайте його перевертати два рази на місяць. Поки матрас не підлаштується до вашого тіла. Після цього його можна перевертати раз в три місяці. Щоб збільшити термін експлуатації матраца, купіть спеціальні наматрацники. Цим ви продовжите йому життя. А, отже, ви зможете довше насолоджуватися спокійним сном.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here