ГБО 4 і 5 покоління

0
367

ГБО 4 і 5 покоління: різниця в деталях

Основна мета газової установки — зменшення витрат на паливо. Обидва варіанти газових систем справляються із завданням на відмінно. Економія становить більше 50%.

«П’ятірка» — нове слово в газобалонних системах
Головна відмінність 5-го покоління — газова суміш подається в зрідженому вигляді (у попередній четвертої версії використовується пароподібний пропан-бутан). Ця особливість визначає основні характеристики  ГБО Алматы — по самым лучшим ценам .

Плюси п’ятого покоління:

п’ятим ГБО можна обладнати найсучасніші моделі авто;
«Движок» не втрачає потужності, переходячи на бензин;
газова суміш витрачається економніше 4-го покоління;
прогрів двигуна йде швидше, причому, навіть в холодну пору року;
редуктор і фільтри не передбачені, тому обладнання менш примхливо в обслуговуванні;
всього 2 мілісекунди потрібно для відкриття газових форсунок;
більш екологічна система.
З мінусів: значна вартість обладнання і монтажу, неможливість роботи на метані (це важливо для корпоративного сектора), значні витрати на заміну паливного насоса (до 70% всієї газобалонної системи), який на нашому паливі регулярно виходить з ладу. Останнє — якраз та причина, яка, на наш погляд, не дозволить 5-го покоління стати коли-небудь лідером на українському ринку. Тим більше, що є 6-е покоління без цього технологічного вади.

Четверте покоління — універсальний варіант
«Четвірка» вже кілька років утримує лідерство за кількістю установок в нашій країні. І, як ми думаємо, буде утримувати ще довго.

У чому секрет народної популярності ГБО-4:

значний термін експлуатації (7-8 років) без ремонту за умови регулярного технічного обслуговування;
мінімальне зниження потужності ДВС (всього до 3%) у порівнянні з попередніми версіями;
відповідає міжнародним екологічним нормам (Євро 4, 5, 6);
двигун працює плавно, без ударів;
обладнання універсально — встановлюється практично на всі марки інжекторних автомашин;
система однаково ефективно працює на двох видах палива. Автоматично або вручну (при необхідності) перемикається з бензину на газ. Дуже зручно в далеких поїздках: підходить будь-яка заправка.
Питання вибору газобалонної системи — справа суто особиста. ГБО 4 і 5 покоління: різниця принципова. Привертає демократична ціна і універсальність — це четверте покоління.

Хочете вичавлювати з движка 100% потужності і готові доплатити? Тоді ставте ГБО 5, а ще краще — шосте покоління. Адже ця система працює за принципом п’ятої, ось тільки газ впорскується вже не в колектор, а відразу в циліндри. У будь-якому випадку, переклад автомобіля на газове паливо — крок, виправданий часом.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here