Станозолол

0
282

Препарат є анаболиком стероїдного типу і користується широкою популярністю серед спортсменів бодібілдингу. Незважаючи на те, що він не робить істотного впливу на вагу і масу тіла, Винстрол значно збільшує венозну і м’язову рельєфність, успішно знижуючи зайві жирові відкладення. Тому використовується анаболик, головним чином, для курсу «сушки» тіла.

Основні результати при вживанні препарату

Перш за все, це красиво промальовані м’язи і вени. Крім того, засіб сприяє значному зростанню фізичної сили, витривалості і зниження стомлюваності.

Станозолол http://kiborg.kz/katigorii/stanazolol/ — речовина активного дії, активно спалює підшкірну жирову тканину, виводить з організму надлишок рідини. Анаболічний засіб покращує апетит, але це не загрожує зайвими кілограмами, а призводить до більш якісному засвоєнню організмом поживних речовин. Більш того, при використанні Винстрола в комбінації з іншими подібними препаратами, останні діють більш ефективно. Особливо це стосується таблетованій форми.

Відмінністю стероїду для застосування в вигляді ін’єкцій, є його форма у вигляді водної суспензії. Вважається, що оральна форма Винстрола може бути токсичною для печінки, але зміст токсинів в ньому мінімальне. А завдяки низькому рівню андрогенного впливу, він визнаний для жінок найбільш безпечним.

Якщо говорити про побічні прояви, то це може бути підвищення кров’яного тиску і ломота в суглобах. Також іноді може спостерігатися хворобливість при проведенні ін’єкцій.

Препарат можна вживати разом з метаном, Анаполоном і тестостетороном. Так досягається найбільший ефект і знижуються побічні дії. Велике значення при прийомі кошти грає і спеціальна спортивна дієта.

За відгуками численних користувачів, це найбільш результативний, безпечний і доступний препарат для спортсменів.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here