Cutrin BIO

0
240

Щоденне миття голови, агресивна дія фена, інтенсивне використання стайлінгу незмінно призводить до появи проблем, пов’язаних зі шкірою голови: лущенням, роздратуванням, жирністю і випаданням волосся. Косметика кутрин по найвигіднішим цінам на сайті https://luxmarafet.com.

Асортимент скандинавської серії Curtin BIO + представлений 6-ма уходовой комплексами, продукти кожного з яких спрямовані на вирішення конкретного завдання, пов’язаної з проблемною шкірою голови:

— Продукція BIO + Dryness Relief спрямована на усунення проблем, пов’язаних з сухістю шкіри голови, яку провокує нестача керамідів. Тому всі засоби представленого комплексу містять кераміди, які не тільки пом’якшують шкіру, але і відновлюють гідробаланс епітелію.

— CUTRIN BIO + Oil Control являє собою ефективний триступеневий комплекс для боротьби проти жирності волосся. Продукти цієї лінії включають натуральні інгредієнти, які надають антибактеріальну дію, упорядковують роботу сальних залоз і нормалізують ліпідний баланс епітелію.

— Високу ефективність лінії BIO + Dandruff Control в боротьбі з лущенням і лупою підтвердила Скандинавська Асоціація псоріазу. Унікальні властивості комплексу та ефективні компоненти гарантують відмінний результат.

— Продукція для боротьби з випаданням волосся у цього виробника ділиться на чоловічу і жіночу серії. BIO + Stimulant передбачає двоступеневий комплекс для чоловіків. Жіноча лінія представлена продукцією BIO + Energen.

— Засоби Clear Series забезпечують швидке і ефективне позбавлення від лупи і запобігання її появи.

— HAIR ENERGY & VITALITY — комплекс для додання життєвої сили і блиску волоссю різного типу

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here