Стоматологічна клініка у Львові

0
359

Як видалити зуб? видалення зуба мудрості у Львові

Перед видаленням зуба насамперед, лікар проводить детальний огляд ротової порожнини, в тому числі з використання рентгенологічних знімків — це дозволяє отримати наочну картину і прийняти правильне рішення. Перед операцією проводиться дезінфекція оперується і здійснюється місцева анестезія. Операція з видалення кісти або необхідність висмикнути кілька зубів може зажадати і загальний наркоз.

Відразу після того, як стоматолог висмикнув зуб, рекомендується провести установку штучної конструкції — це цілком обгрунтовано, тому що в іншому випадку буде відбуватися зсув сусідніх поверхонь. У свою чергу, змінюється загальний стан ротової порожнини: може з’явитися зміна в структурі ясна, атрофія кісткової тканини, передчасні зморшки або опадання щік. Наявність зубного дефекту дозволяє виправити одномоментна імплантація, яка передбачає установку імпланта відразу після процедури видалення, поки порожня порожнина ще не зрослася. Такий метод досить ефективний, так як організм швидше приймає штучні зуби, не відбувається деформація ясна і кісткової тканини.

Протипоказання до процедури

Зазвичай до них відноситься наявність застуди, гострих інфекцій та інших захворювань, гострі процеси в ротовій порожнині. Жінкам не рекомендується проводити видалення нерва з зуба або самого зуба в останні і перші дні вагітності. Однак наявність медичних протипоказань дозволяє провести процедуру.

Чи боляче видаляті зуб мудрості?

Через розташування зуба, процедура видалення має певну складність. Як правило, його прорізування супроводжується тим, що в зубній дузі нижньої і верхньої щелепи до цього часу не залишається місця. В результаті зубок починає нахилятися і упиратися в сусідні поверхні, прорізуватися крізь ясна, що призводить до появи неприємних хворобливих відчуттів. У складних випадках можуть спостерігатися ускладнення або набряк після видалення зуба мудрості. Це все сприяє розвитку карієсу і появі пошкоджень на сусідніх зубах або порушень прикусу.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here