Пансіонат для душевнохворих

0
414

Якщо у ваших родичів виявлена ​​патологія центральної нервової системи, яка супроводжується втратою короткочасною і довгострокової пам’яті, тоді їм потрібна постійна турбота. Наш приватний Пансионат для душевнобольных прийме і добре подбає про хворих. Поступово життя літніх стає повністю залежною від близьких і оточуючих. Але в домашніх умовах вкрай важко здійснювати повноцінний догляд за хворими з синдромом Альцгеймера, тому найбільш правильне рішення — надати займатися цим дому престарілих для хворих Альцгеймера.

У будинку для літніх людей для хворих Альцгеймера Балашисі подбають:

Про режим дня пацієнта — життя вашого близької людини буде впорядкованою і безпечною.
Про фізичної активності, яка допоможе сповільнити прогресування захворювання.
Про соціальної активності — пацієнт з хворобою Альцгеймера, в будинку для літніх людей буде знаходитися в комфортній атмосфері, серед людей зі схожими інтересами.
Про повноцінне харчування — ваш близька людина буде якісно харчуватися, а в разі неможливості самостійного вживання їжі доглядальниці будуть його годувати.
Балашихинский будинок престарілих для хворих Альцгеймером для розміщення літніх людей є просторим і оточеним облаштованій територією для здійснення прогулянок. У пансіонаті є велика кількість затишних кімнат, в яких є все необхідне для життя.

Багато сучасні будинки, призначені для престарілих хворих з подібним синдромом, приділяють достатньо мало уваги робочого і обслуговуючого персоналу, але тут дружний робочий колектив, небайдужих до чужої настала старості. До кожного мешкають хворому, який страждає синдромом Альцгеймера, підбирається підхід індивідуального характеру. У будинку для літніх людей для хворих Альцгеймера протягом 24 годин здійснюється моніторинг стану його здоров’я, а при настанні найменших ускладнень хвороби, негайно надається медична допомога.

Будинок пристарілих для хворих Альцгеймера Балашисі відомий якістю надаваних послуг і досить вигідними цінами. Порівняно низька вартість допоможе розмістити свого хворого родича на необхідний термін, що не робить серйозний вплив на бюджет сім’ї.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here