SERUM CAPILOR

0
176

SERUM CAPILOR

Капілярна сироватка Callys serum Phytocell, що перешкоджає випаданню волосся. Відновлює і зміцнює волосся, оздоровлює шкіру голови. Збалансована формула висококонцентрованих натуральних компонентів для оптимального спільної дії з метою оздоровлення волосяного покриву шкіри, зупинки випадання волосся і стимуляції їх росту.

Шляхом поліпшення природного синтезу і освіти кератину на рівні волосяного фолікула сприяє зростанню більш пружних і сильних волосся. Має протівоперхотним, антисептичну властивість.

Збалансована формула висококонцентрованих натуральних компонентів для оптимального спільної дії з метою оздоровлення волосяного покриву шкіри, зупинки випадання волосся і стимуляції їх росту.

Сироватки є справді унікальними. Кожна сироватка виготовлена ​​на водній основі, що забезпечує оптимальне проникнення в глибокі шари епідермісу. Склад і тонкі ароматичні композиції сироваток розроблені з таким розрахунком, щоб вони могли використовуватися як жінками, так і чоловіками. Завдяки високій концентрації інгредієнтів, що забезпечує найбільш ефективне спільна дія, сироватки надають шкірі неперевершений блиск і шовковистість. Ще один великий плюс — легкість в застосуванні і визнана максимальна ефективність. Склади розроблялися для всіх типів шкіри, і для більшого комфорту і безпеки все вони гіпоалергенні.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here