Mkl купить acuvue oasys

0
487

Контактні лінзи Acuvue Oasys with Hydraclear Plus (Акувью Оазис Гидроклиа Плюс) розраховані на період носіння до двох тижнів. При цьому унікальні характеристики даної моделі допускають різні періоди носіння — як денної, так і гнучкий, пролонгований і навіть нічний. Особливість структури дозволяє пропускати до рогівці очі необхідну кількість поживних речовин, які містяться в кисні навіть коли ви спите.

Acuvue Oasys with Hydraclear Plus ідеально підійдуть для новачків — лінзи не потребують адаптації, а отже кожен зможе відчує якість контактних лінз вже з перших хвилин використання. В їх структурі міститься матеріал Senofilcon A, який робить лінзи помітно м’якше подібних аналогів. Ви відчуєте неймовірний комфорт та зручність з першого до останнього моменту експлуатації за будь-яких обставин. Ми пропонуемо mkl купить acuvue oasys

Лінзи Acuvue Oasys with Hydraclear Plus не тільки подарують вам якісний зір, але і захистять очі від ультрафіолетових випромінювань, які, як відомо, негативним чином впливають на органи зору. Вбудований УФ фільтр забезпечує максимально можливий рівень захисту — до 99%.

Особливості Acuvue Oasys with Hydraclear Plus:

зручний режим носіння;
високі оптичні характеристики;
неперевершений комфорт протягом усього періоду експлуатації;
УФ захист першого класу.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here