Левіс 505 або Левіс 501

0
188

Сьогодні мова піде про джинсы 501 і 505 моделі. Колись давно, п’ятсот п’ята модель була підвидом п’ятсот перших і носила назву Levis 501Z, де Z було скороченням від zipper (застібка на молнії – єдине, чим ці джинси відрізнялися від класичних). Але з того моменту пройшло багато часу, обидві лінійки еволюціонували і зараз мають помітні відмінності, всупереч розхожій думці. Отже, чим же вони відрізняються?
Ці відмінності незначні, але при пильному вивченні вони видні практично у всьому – посадка, крій і навіть колір. Крім логічних відмінностей у лейбах і бирках, в моделі Rinse відразу видно невелику різницю в кольорі (Rinse 505 трохи темніше), в свою чергу, Dark Stonewash 505 є прошивка жовтою ниткою поряд з класичною помаранчевої, а також сильніше виварити краю тканини, місцями переходять у білий колір. В обох 505х нижня кромка штанини помітно ширше. Очевидно, це робиться для внесення різноманітності в лінійки і підкреслити, що різниця не тільки в типі застібки. Отже, ми бачимо, що по низу штанини і по поясу джинси ідентичні. Але, враховуючи низьку посадку 501х, вони сидять щільніше по поясу і тазу. Також ми бачимо, що 505 вільніше в стегні і коліні на один сантиметр, що робить їх більш комфортними в носінні.
Таким чином можна зробити висновок, що Levis 501 еволюціонували ближче до вузьких лінійкам типу 511, одночасно віддаючи шану сучасним тенденціям вузької штанини і зберігаючи класичний прямий низ, в той час як п’ятсот п’яті залишилися ближче до традиційного більш вільного крою.
Сподіваємося, що дана стаття допоможе нашим покупцям визначитися, яка саме модель джинсів Левіс підійде їм більше. Вдалих покупок!

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here