ЛІКУВАННЯ БЕЗПЛІДДЯ

0
314

Найчастіше причинами жіночого безпліддя є: спайковий процес у малому тазі, непрохідність маткових труб, ендокринні порушення, ендометріоз, статеві інфекції та аборти в минулому, наявність антиспермальних антитіл у слизу шийки матки, психологічні проблеми.
Грамотний спеціаліст-репродуктолог після проведеного обстеження виявляє причину безпліддя і складає індивідуальну схему лікування.
Лікування може бути консервативним (лікарська терапія, фізіотерапія) і оперативним (лапароскопія, гістероскопія), при якому видаляються ендометріоїдні вогнища або спайки. Центр репродуктивной медицины знайдете подробиці на сайті http://ivfclinic.com.ua.
Найчастіше, після курсу лікування репродуктивна функція у жінки відновлюється. Чоловіче безпліддя в основному виявляється після здачі аналізу сперми – спермограми
До відхилень від нормальних показників спермограми наводить безліч причин: вроджені аномалії, варикоцеле статеві інфекції і травми в минулому, генетичні відхилення, гормональні порушення, опромінення, негативний вплив екології, шкідливих умов праці, алкоголь, паління, стреси.
Лікування безпліддя у МосквеПосле обстеження та виявлення причини безпліддя урологом-андрологом, чоловікові проводиться консервативне або оперативне лікування. При консервативному лікуванні призначається комплекс лікувальних препаратів (протизапальні, Бади, вітаміни, гормональні препарати та ін). Все лікування підбирається строго індивідуально. Готових схем не існує. Широке застосування в нашій клініці отримали програми стимуляції сперматогенезу, що довели свою ефективність. Це індивідуально підібрані схеми для тимчасового поліпшення якості сперми, яку можна використовувати протягом 2-3 місяців для природного зачаття, штучної інсемінації, ЕКО або для кріоконсервації з метою використання в майбутньому.
Оперативне лікування проводиться при важких формах варикоцеле, аномаліях статевих органах, непрохідності сім’явивідних шляхів. При відсутності сперматозоїдів в еякуляті (азооспермії) можливо проведення пункцій – TESA і microTESE для отримання сперматозоїдів безпосередньо з яєчка. Ці сперматозоїди можуть бути використані в протоколах ЕКО та кріоконсервації. Наші фахівці вже давно і успішно застосовують цю методику.
Чоловіче безпліддя виліковне. Не варто тягнути час і чекати, що вийде само собою. Якщо протягом року вагітність у подружжя не настає, є привід задуматися що щось не так, і почати обстеження та лікування у грамотних і досвідчених фахівців.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here