Глюкометр

0
255
Diabetes patient measure glucose level blood test using ultra mini glucometer and small drop of blood from finger and test strips isolated on a white background. Low blood sugar

Вам лікар-ендокринолог поставив страшний діагноз як цукровий діабет. І ви не знаєте, що робити тепер? Приходити в поліклініку, простоювати в чергах і здавати аналізи раз-два в тиждень, місяць? А як потрібно вести контроль цукру в крові завтра, післязавтра… як домогтися пристойною компенсації і не заробити ускладнення цукрового діабету?

При виникненні у вас всіх цих питань, вам необхідний домашній компактний персональний глюкометр, який ви можете придбати на сайті http://acservis.com.ua/ru!

На ринку сьогодні безліч приладів, які служать для вимірювання в домашніх умовах глюкози в крові. Більшість глюкометрів призначена для людей, у яких цукровий діабет 1 типу.
А взагалі існує 2 основних види діабету:

1) Інсулінозалежний діабет є цукровий діабет першого типу (ЦД 1). Даний вид розвивається, якщо у людини імунна система губить бета-клітини у підшлункової залози, які виробляють інсулін. Внаслідок їх аутиммунной деструкції в людському організмі відбувається дефіцит інсуліну, що в організмі призводить до порушення функціонування всіх обмінних процесів. Тому людям, хворим на діабет 1-го типу, потрібна постійна інсулінотерапія. З метою правильного вибору дозування інсуліну потрібно регулярно проводити вимірювання рівня цукру в крові персональним глюкометром (близько 4-5 разів за день) і час від часу здавати аналізи, які призначає ендокринолог.

2) Інсуліннезалежний діабет є цукровий діабет другого типу (ЦД 2). Діабет ЦД 2 розвивається, коли у людини підшлункова залоза не може виробляти достатньо інсуліну, або в організмі людини порушена чутливість до власного інсуліну і відбувається відносна нестачі інсуліну. Діабет 2-го типу може з’явитися в результаті неправильного харчування, яке веде до надмірної ваги людини і може з’явитися у будь-якої людини неважливо, в якому віці через вікового згасання функції бета-клітин.
Який вибрати глюкометр людині, у якого цукровий діабет 2-го типу?

Для людей з подібною хворобою створені спеціальні прилади, які можна використовувати як професійно, так і в будинку – це персональні біохімічні аналізатори. Або просто «глюкометри». Вони, на відміну від звичних глюкометрів, дозволяють дізнатися про кількість вмісту в крові не тільки глюкози, але і тригліцериди і холестерин – а це важливі параметри, які треба тримати під контролем хворим з діагнозом ЦД 2 та метаболічний синдром (ожиріння). Контроль триглицериов і холестерину в крові дозволяє зменшити частоту ускладнень атеросклерозу – ішемічних інсультів та інфарктів міокарда.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here