Діагностика зору Київ

0
434

Дуже важлива диагностика зрения Киев, Дніпропетровськ. Саме від точності діагнозу залежить успіх лікування. В арсеналі діагностичного комплексу наших клінік — високоякісне обладнання провідних світових виробників і передові методики досліджень, які дозволяють діагностувати будь-які очні патології. Спеціальні комп’ютерні програми, що враховують індивідуальні параметри і характеристики Вашого ока, що дозволяє достовірно прогнозувати результат майбутньої операції або лікування.

Як проходить діагностичне обстеження в наших клініках?
В нашій клініці Ви можете отримати повне діагностичне обстеження органу зору (Вашого ока) і отримати кваліфіковану консультацію лікаря.

Для того, щоб діагностика була точною, Вам необхідно за 3 дні до консультації не користуватися контактними лінзами. В день діагностики не користуватися косметикою. При обстеженні будуть визначені основні параметри Вашого ока: гострота зору, поле зору, внутрішньоочний тиск, рефракція та топографія рогівки, а також проведені біометричні дослідження. Для цих цілей використовуються найсучасніші прилади, що дозволяють лікарю абсолютно точно розібратися в проблемі і поставити діагноз. Після приладових досліджень Вам будуть закапаны краплі, що розширюють зіницю. Ця процедура виконується з метою детального огляду очного дна. Зіниця розширюється у середньому
25-30 хв. Цей час Ви будете перебувати в приміщенні реєстратури.

Для детального лікарського огляду Вас повторно запросять в діагностичний зал. Огляд очей і очного дна проводить лікар, який і буде Вас консультувати і давати рекомендації. При цьому огляді використовується сучасне оптичне обладнання (щілинна лампа), що дозволяє розумно розглянути всі структури вашого ока. Після огляду, у бесіді з лікарем, Ви отримаєте повну інформацію про стан Ваших очей, а також рекомендації.

У середньому діагностичне обстеження триває 1,5 години. Після діагностики зіниця залишається широким близько 3 годин, і зір буде злегка розмитим, тому Ви не зможете керувати автомобілем.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here